795 569 499
Wierzbno 27
32-104 Koniusza
godziny pracy Pon - Pt
7:00-16:00 Sobota
nieczynne
  • Polski
  • English
  • Deutsch

Kariera

Witamy na stronie poświęconej rekrutacji w naszym przedsiębiorstwie! Naszą siłą są nasi pracownicy i dlatego w MULTIBET S.C. doceniamy cenny wkład każdego z nich. Zatrudniamy osoby posiadające zdolności, umiejętności i doświadczenie , które przyczynią się do sukcesów firmy. Dbamy o to, by ich kwalifikacje i zadowolenie z pracy nieustannie wzrastały. Szukamy ludzi otwartych, kreatywnych, zdecydowanie dążących do realizacji wyznaczonych celów.

Aktualnie prowadzimy nabór na następujące stanowiska:

Niezależnie od prowadzonych rekrutacji czekamy na aplikacje osób, które chciałby zaistnieć w naszej firmie. Przedstaw nam swoje mocne cechy, a zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną. Wszystkie aplikacje przechowujemy w naszej bazie danych i analizujemy w przypadku pojawienia się wolnych stanowisk.

W celu złożenia swojej kandydatury prosimy CV i list motywacyjny oraz dodatkowe dokumenty potwierdzające kwalifikacje zawodowe kierować na adres mailowy:

biuro@multibet.com.pl
Prosimy w CV o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MULTIBET S.C. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883)”.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane oferty, jednocześnie informując iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

0